Február van és hát a foci szerelmesei ilyenkor bizony nem a valentín napot és talán nem is a tavaszt várják legjobban hanem a Bajnokok Ligáját! Minden futballdrukker szívében egy különleges dolog amikor felcsendül az a bizonyos himnusz, amitől még a libabőr is előjön.Már decemberben tudtuk, hogy…